Peeling do twarzy Circular

Peeling do twarzy Circular

Przywitaj się z nowym blaskiem skóry. Nowy pod wieloma względami Peeling twarzy Circular nie tylko pozostawia oczyszczoną i odżywioną skórę; przyczynia się również do lepszego świata.

W jaki sposób? Wyjaśnimy.
– Drobnoziarniste granulki są wykonane z kalcytu (z wody wapiennej) ekstrahowanego z wody pitnej Amsterdamu.
– Czysta skóra, czysty ocean: to, co przechodzi przez odpływ prysznicowy, jest przyjazne dla środowiska.
– Tuba jest wykonana z bioplastiku, z trzciny cukrowej.

Peeling do twarzy Circular oczyszcza skórę i usuwa martwe komórki naskórka. To miękki peeling z drobnymi granulkami kalcytowymi, łagodnymi dla Twojej skóry. Woda pitna Amsterdamu pochodzi z wód powierzchniowych i podziemnych. Aby pić, woda jest oczyszczana, usuwany jest kalcyt (z wody wapiennej) w celu zmiękczenia twardej wody. Kalcyt jest wykorzystywany w wielu zrównoważonych i bezpiecznych dla środowiska produktów. A Peeling do twarzy Cirular to pierwszy produkt kosmetyczny, który zawiera te małe, naturalne granulki. Łagodny dla skóry i środowiska. Kiedy trafi do odpływu prysznicowego, jest po prostu odfiltrowywany i …. ponownie użyty, w przeciwieństwie do mikroplastików.
Co z innymi składnikami stosowanymi w peelingu? Są wegańskie, podobnie jak nasze inne produkty, i nie zawierają nic oprócz naturalnych składników i rozpoznawalnego i hipoalergicznego zapachu Naïf. Tuba wykonana jest z bioplastiku, którego głównym składnikiem jest cukier trzcinowy.

Sposób użycia: nałóż na wilgotną skórę i kolistymi ruchami wmasuj dokładnie, spłucz ciepłą wodą. Stosuj raz lub dwa razy w tygodniu, aby uzyskać piękną, zdrową skórę.

Poj. 50 ml

INCI:
Aqua, Calcium Carbonate, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Persea Gratissima Oil, Methylpropanediol, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Sucrose Stearate, Glyceryl Stearate Citrate, Linum Usitatissimum Oil, Caprylyl Glycol, Parfum, Xanthan Gum, Tocopherol, Phenylpropanol, Bisabolol, Helianthus Annuus Seed Oil, Citric Acid, Sodium Hydroxide

 

NAIF

Pozostałe produkty