Blog

Jak umyć włosy mojemu maluszkowi?

13 listopada, 2019 Naif 0 Comments

Czy z prostymi czy z kręconymi włoskami, każde dziecko chce mieć dobry dzień, nawet jak myje włosy! Jak często je myć? Jak to zrobić?

Jak często?
Przez pierwsze kilka miesięcy wystarczy woda. Jak podrośnie i ma więcej włosków, można raz w tygodniu umyć je szamponem. Nawet jeśli dziecko nie ma włosów, Naïf szampon do włosów oczyści i uspokoi skórę głowy, zadba o nią.

Łagodny szampon.
Twój maluszek musi mieć swój szampon. Szampony dla dzieci są łagodniejsze. Nasz Naïf Szampon do włosów jest odpowiedni dla wrażliwej skóry dziecka, bez zbędnych składników, bez bzdur!

Szampon został przetestowany dermatologicznie. Jest bezpieczny i co ważne nie podrażnia oczu!

Jak umyć włosy?
Podczas kąpieli zmocz delikatnie włoski dziecka i wmasuj niewielką ilość szamponu. Spłucz dokładnie i gotowe. Naïf Szampon do włosów nie podrażni oczu.
Czy wiesz, że dziecko mruga oczami tylko dwa razy podczas minuty, a dorosły 15 razy? To dlatego dziecko jest bardziej narażone na dostanie się szamponu do oczu. To dlatego zastosuj szampon z formułą bez mydła, „bez łez” przygotowanego właśnie dla maluszków.
Po umyciu, pamiętaj o delikatnym wycieraniu, włosy dziecka są delikatniejsze i cieńsze, nie potrzebują mocnego pocierania ręcznikiem.
W przypadku ciemieniuchy, przed szamponem zastosuj Olejek i wmasuj go za pomocą miękkiej szczoteczki.Back to blog list

Tags


About the Author