test

Analiza linii Naif od Srokao

Cze 25, 2020

Trzeba się było tego spodziewać jak tylko pokażę kilka kosmetyków jakieś marki, że mamy, że używamy, że fajne to zaczynają się pytania czy reszta też jest fajna. Dziś analiza co by sobie trochę życie ułatwić 😉

Read More

Nowości od NAIF - ochrona przeciwsłoneczna dla dzieci

Cze 10, 2020

Ochronny krem przeciwsłoneczny SPF30 składa się w 100% z naturalnej formuły mineralnej odpowiedniej dla najbardziej wrażliwej skóry dziecka. Tlenek cynku formie” non-nano” (bez nanocząsteczek) jest składnikiem aktywnym, który chroni przed promieniowaniem UVA i UVB. Łatwy do aplikacji, nie pozostawia białego nalotu dzięki zastosowaniu naturalnych olejków.

Read More

Srokao testuje: Naif

Cze 02, 2020

Zapraszamy do przeczytania recenzji naszych kosmetyków, które zostały poddane wnikliwym analizom i testom w szczególności pod kątem składu przez Anitę Srokę - chemiczkę, specjalistkę od kosmetyków dla dzieci oraz kobiet w ciąży.

Read More

Jak radzić sobie z egzemą

Gru 05, 2019

Czerwone plamy z łuszczącą się skórą. Nie dobrze. Egzema to stan zapalny skóry. Najmłodsze maluszki często mają wysypkę czy zaczerwienienie najczęściej na policzkach czy torsie, a mamy obserwują jak z wiekiem dzieci mają także zajęte łokcie, nadgarstki, kostki czy kolana.

Read More

Jak możesz jeszcze wykorzystać Krem pod pieluszkę

Lis 21, 2019

Naïf Krem pod pieluszkę zapobiega i pomaga w wysypce pieluszkowej. Tlenek cynku pełni tu funkcję prawdziwego bohatera. Jest to naturalny składnik, który leczy i chłodzi w łagodny dla skóry dziecka sposób. Możesz używać go wtedy kiedy to potrzebne, wielokrotnie w ciągu dnia.

Read More

Jak umyć włosy mojemu maluszkowi?

Lis 13, 2019

Przez pierwsze kilka miesięcy wystarczy woda. Jak podrośnie i ma więcej włosków, można raz w tygodniu umyć je szamponem. Nawet jeśli dziecko nie ma włosów, Naïf szampon do włosów oczyści i uspokoi skórę głowy, zadba o nią.

Read More